Pureco s.r.o.

Odlučovače ropných látok

Odlučovač ropných látok ENVIA

Odlučovače ropných látok sú určené na odstránenie neemulgovaných ropných látok a olejov z dažďových a priemyselných odpadových vôd.

Použitie: odstavné plochy, parkoviská, pozemné komunikácie, autodielne, ČS PHM atď.

Návrh – parametre ORL: Odlučovače ropných látok sa navrhujú podľa prietoku (l/s) a podľa požadovanej výstupnej  kvality vody (mg NEL/l).

Rozdelenie :  

  • ENVIA TNC    sú konštrukčne riešené ako jedna alebo viacero jednoliatych hranatých betónových nádrží z vodostavebného betónu.

           - do 0,1mg NEL/l
           - do 5mg NEL/l        

  • ENVIA TRP  - zariadenia na zachytávanie splavenín a odlučovanie ľahkých kvapalín osadzované do odvodňovacích priekop s voľnou hladinou

           - do 0,1mg NEL/l
           - do 5mg NEL/l

  • ENVIA CRC - zariadenia určené pre priame zabudovanie do uličných vpustí. Technicky  riešený ako valcová nádoba z nehrdzavejúcej ocele, v ktorej je umiestnená filtračná vložka na zachytávanie ropných látok.

         - do 0,1mg NEL/l

  • ENVIA VIVO  - zariadenia určené pre priame zabudovanie do uličných vpustí.Technicky  riešené ako valcová nádoba z nehrdzavejúcej ocele (nerez), v ktorej je umiestnená filtračná vložka na zachytávanie ropných látok a  adsorbčný substrát na zachytávanie ťažkých kovov.

           - do 0,1mg NEL/l

       

Pre zobrazenie dokumentov je nutné sa Prihlásiť do privátnej zony pomocou formulára nižšie. Pokiaľ ešte nemáte účet môžete sa zaregistrovať tu.

Od návrhu až po realizáciu

Montáž, údržba a servis

Napíšte nám Zavolajte nám